2. ROČNÍK SILVESTROVSKÉHO BĚHU

Třikrát hurá! I letos proběhne česko-německý benefiční silvestrovský běh pro Živý dům. Nazujte běžecké boty a vyrazte si 31. prosince mezi 8 a 14 hodinou zaběhat . Nezáleží na tom, jestli poběžíte sprintem po okruhu nebo vyrazíte vycházkovým tempem napříč oblíbeným parkem, hlavní je, že poběžíte!

V minulém roce vynesl silvestrovský běh, který středisko pořádá společně s organizací Ackermann Gemeinde a Junge Aktion, okolo 125 tisíc pro Živý dům. Zapojilo se do něj 59 běžců z Česka i Německa. I letos běh proběhne online, takže se do něj může zapojit kdokoliv odkudkoliv.

jak?

Najděte si patrona či patronku, který bude sponzorovat Váš běh. Domluvte si s sním libovolnou částku, kterou věnuje na účet veřejné sbírky Živého domu, za každý Vámi uběhnutý kilometr. Registrace běžců je možná do 30. prosince na zivydum@salesianiteplice.cz

proč?

Pro Živý dům! Darovaná částka bude připsána na účet veřejné sbírky Živého domu. Podpoříte tak projekt, který v Teplicích salesiáni budují pro děti a mladé lidi, rodiny, školy, veřejnost a svou komunitu. Rekonstrukci budovy starých jeslí, kterou salesiáni koupili, aby pomáhali tam, kde je to potřeba.

JAK DAROVAT?

Bankovním převodem na transparentní účet veřejné sbírky: 2901843370/2010, předmět Silvestrovský běh. Darovaná částka se rovná počtu kilometrů krát domluvené částce za 1 Km.

Zašlete prosím 31. prosince 2021 do 17:00 své běžecké fotografie, společně s informacemi o délce a zaběhnutém čase, a také o darované částce na e-mail: zivydum@salesianiteplice.cz.


Stejně jako tomu bylo minulý rok, tak i letos budeme vyhlašovat vítěze ve třech kategoriích, jimiž jsou:

  • Největší multiplikátor (má největší počet patronů)
  • Nejbláznivější běžecká fotka
  • Největší počet uběhnutých kilometrů

Běžci i jejich patroni mají možnost se setkat na česko-německé sousedské slavnosti v Teplicích v ulici Hlávkova 1203 u Živého domu v sobotu 14. května 2022 od 14:00 a zúčastnit se tak i slavnostního předávání cen.

Oficiální plakát Silvestrovského benefičního běhu