Akce v Proseticích

Co jsme zažili v Proseticích.

21.9.2012 probíhalo v našem středisku pečení narozeninového koláče pro Láďu, našeho pana ředitele J Pečení mají děti moc rády a akce se povedla. Koláč byl předán na oslavě na faře spolu s dalším dárkem – děti pod vedením Orryho sehrály divadelní představení Malý princ.

25. 9. 2012 se konala další akce, tentokrát to byla odměna za docházku do tanečního kroužku. Jednalo se o návštěvu kina a taneční příběh Let´s Dance ve 3D. Holky byly nadšené a kino si užily.

V rámci odměnové akce za pravidelné navštěvování našeho kroužku posilovny, si to kluci s vedoucím Pavlem namířili nejprve do posilovny v Aquacentru Teplice, aby potrápili svá těla v pravé větší posilovně a následně do plavecké haly. Akce se konala 27.9.2012.

12.10.2012      jsme pořádali přátelský turnaj mezi našimi dvěma středisky na Luně a v Proseticích. Děti odjeli s Láďou do proboštovské tělocvičny, kde si všichni zahráli florbal.

Turnaj se povedl a nebyly žádné problémy.

19.10. 2012 se konal další z programů projektu One, tentokrát zaměřený na finanční gramotnost. S dětmi si hravou formou řekli, co je rodinný rozpočet, jak se sestavuje, co vše do něj patří a jak se dá ušetřit.

Tento měsíc nás čekají ještě podzimní prázdniny, na které plánujeme turnaje ve stolním fotbálku a pingpongu. V pátek potom Haloweenskou diskotéku.   

 

                                                                                              Lucie Rupprichová