Chcete s námi hrát florbal?

Střediskový team Viktoria SSŠT Teplice má tréninky pro děti 9 – 13 let každý pátek od 17:00 do 18:00. A přidávájí pro vás informaci z akce:

Dne 11.12. jsme se vydali s našimi hráči z kroužku florbalu na Luně na turnaj elévů DDM Dynamo Teplice do Sportovní haly v Krupce. Viděli jsme šest zápasů dětí, které jsou starší než naši hráči. Rozhodně byla tato návštěva turnaje přínosem. Naše děti „okoukaly“ spoustu triků a různých dovedností od starších dětí, navíc měly svého kamaráda v domácím teamu, takže otázka „komu fandit“ nebyla na místě a halou se nesl pokřik „Máááťa Drobnýýý!“.
Už během turnaje se naši hráči těšili na následující trénink ve středisku, kde si budou moci okoukané zkušenosti, triky a návyky vyzkoušet. Střediskový team Viktoria SSŠT Teplice má stále otevřený svůj nábor, tréninky se uskutečňují každý pátek od 17:00 do 18:00. Jestli je ji 9-13 let a chtěl by si zkusit hrát florbal v přátelské atmosféře svých vrstevníků, stačí jediné: udělej si registraci/průkazku za 5,- Kč na rok u nás v klubu a přijď mezi nás! Florbalku ti půjčíme 😉

Těší se na Vás Martin a Orry.