Čtvrtina prázdnin už je za námi

Pár povedených letních akcí už je za námi. Některé právě probíhají: děti odjeli k Turnovu, mládežníci do Plzně. Na příměstské tábory a doučování se ještě můžete hlásit.

Ve třech prázdninových týdnech bude vždy od 15 do 18 hodin dětem a mládeži k dispozici středisko v Trnovanech, a to od 16. a 30. července a od 27. srpna. Zkušení vedoucí jim nabídnou sportovní i kreativní program, seznámí je s prostory i s nabídkou programu pro příští školní rok.

Čtyři turnusy Léta v sídlišti nabízejí aktivity příměstských táborů pro předem přihlášené děti. Plavecká, bowling, motokáry, minigolf, výlet pěšky, na koloběžkách, vlakem nebo lanovkou, herní festival, výstava – to jsou jen některé z denních programů.

Další čtyři příměstské tábory připravuje v průběhu léta středisko v Proseticích. Navštíví při nich například Zoo, Aquapalace Praha, Sport areál Klíny, Pekelský vodopád nebo indiánskou vesničku u Růžové, ale i místa v Teplicích a nejbližším okolí.

Zkušení vedoucí vyjíždí s dětmi a mládeží i na opravdové tábory: Robinsonův ostrov u Turnova, vodácký tábor na Berounce, chaloupky ve Sloupu a v Pohledci, víkendovka ve Svojkově nebo týden s mládežníky v Plzni.

Od 6. do 17. srpna bude součást letních aktivit i doučování dětí, které se připravují na opravnou zkoušku.

Kompletní prázdninový program pro děti a mládež naleznete na webu organizace: Prázdniny 2018

Informace z uplynulých akcí naleznete na facebookových stránkách, přesměrování naleznete v horním okraji této webové stránky.