HLEDÁME DOBROVOLNÍKY na Velehrad – prodejte balónek a pomozte misiím!

Potřebujeme 100 dobrovolníků, nejideálněji po skupinách (pro lepší koordinaci), kteří by se zapojili do prodeje balónků na Velehradských slavnostech. Konkrétně ve čtvrtek 4. 7. 2013 od 13:00 do 20:00. Balónky budou hromadně vypuštěny na začátku živého koncertu v předvečer státního svátku Cyrila a Metoděje (4.7.2013, 19:30). Pokusíme se o překonání rekordu z minulého roku, kdy bylo najednou vysláno 2012 balónků.

Akce „Balónkem na pomoc“ je podpůrnou akcí slavnostního vyslání misijních dobrovolníků, které proběhne před zahájením slavnostvní bohoslužby v pátek 5. července. Akci organizuje Adopce nablízko a může se do ní zapojit kterýkoliv návštěvník Dnů lidí dobré vůle zakoupením balónku s logem Adopce nablízko a Velehradských slavností.

Balónky budou opatřeny kartičkou s QR kódem a unikátním číselným kódem, dle kterého bude moci případný nálezce vypuštěného balónku dohledat informace a identifikovat balónek pomocí facebookové aplikace. Výtěžek z prodeje půjde na náklady spojené s vysíláním dobrovolníků Adopce nablízko.

Zájemci kontaktujte prosím Ivetu Pešatovou, koordinátorku vyslání dobrovolníků na Velehradě:

email: iveta.pesatova@sadba.org
tel: +420 734 795 623
skype: iveta.pesatova