Kampaň Dnes jím jako IND navštíví školy

Učitelé, učitelky, žáci, žačky, studenti a studentky! Slyšeli jste už o avizované březnové kampani Dnes jím jako IND pro školy? Součástí kampaně je nejen prožití tvrdé indické reality, ale i možnost dětem v Indii pomoci. Pracovní listy a další materiály jsou již k dispozici na našich stránkách.  

Co je to za kampaň?

Všechny informace o kampani se dozvíte ZDE.

Kampaň již znám. Jak postupovat, pokud se chci zapojit?

Registrujte se ZDE.  (od  1. 1. 2014 do 28. 2. 2014).
Stáhněte si výukové materiály o Indii. K dispozici jsou pracovní listy pro 1. i 2. stupeň ZŠ, dále materiály pro střední i vyšší školy – i v anglickém jazyce. Tyto materiály jsou vypracovány skupinou učitelů majících zkušenosti s dobrovolnictvím v Indii.
V období od 1.3. do 31. 3. 2014 se zaměřte na Indii – například v rámci multikulturní výchovy, zeměpisu, dějepisu, občanky či angličtiny může s dětmi probrat výukové materiály, podívat se na videa našich dobrovolníků z Indie, vyzkoušet si indický kvíz, hry a vyzkoušet indický jídelníček.

Součástí kampaně je nejen prožití tvrdé indické reality, ale i možnost dětem v Indii pomoci. Žáci mohou podpořit své indické vrstevníky:

                – 55 Kč – Rýže na týden pro 2 indické děti.

                – 135 Kč – Měsíc školného v Indii.

                – 280 Kč – měsíc dítěte v indickém internátu.

                – 920 Kč – rýže na týden pro 45 dětí v internátu.

 
 
Pokud se rozhodnete „adoptovat“ si jednoho dobrovolníka chystajícího se do Indie nebo podpořit děti v internátu v Indii, zapojte se s námi do SOUTĚŽE!

Podpořte indické děti nebo dobrovolníky působící v Indii a vyhrajte hodnotné ceny!

Doporučená cena na žáka: 50 Kč.

 

V případě zájmu a jakýchkoli dotazů: 

Iveta Pešatová, SADBA – PR, fundraising

e-mail: iveta.pesatova@sadba.org, tel: +420 734 795 623