Lanové centrum SSŠT na zahájení lázeňské sezony

Každý rok se naše středisko účastní slavnostního Zahájení lázeňské sezony v Teplicích a ani letos tomu nebylo jinak.

V našem lanovém centru, které bylo situováno na tradičním místě u Zámeckého rybníka za Zahradním domem, jsme pro děti a mládež připravili lanové aktivity, kde si všichni mohli vyzkoušet svou zručnost a fyzické dovednosti při zdolávání lanových překážek a disciplín. Strach nebyl na místě, neboť všichni byli jištěni týmem zkušených instruktorů, kteří mají letité zkušenosti. Kdo absolvoval všechny disciplíny, obdržel sladkou odměnu.

Pro nejmenší, kteří si ještě netroufli ani pod dohledem rodičů překonávat lana, byl připraven dětský koutek. Děti si mohly malovat obrázky, které byly vloženy do placek a následně pevně zalisovány. Všichni pak mohli hrdě odejít se svou vlastní plackou připíchnutou na tričku. Nechyběl samozřejmě ani stánek s rukodělnými výrobky, které připravily děti navštěvující naše středisko. Veškerý výtěžek bude použit na činnost střediska.

Kdo přišel do šanovské Mušle, mohl se také tam setkat se salesiánským střediskem. Naše dívčí skupina si připravila krátké vystoupení, po kterém následovala hudební produkce z dílny hip-hopové skupiny Descontrol. Již nyní můžeme slíbit, že také na příští ročník lázeňské sezony připravíme další lanové aktivity s doprovodným programem.

Fotografie z nejen z lanového centra si můžete prohlédnout v přiložené fotogalerii.