Lyžování na Komáří Vížce

21.2. jsme jeli na Komáří Vížku. Bylo to tam krásné. Byly tam srandy. Já, Hussain, Roman a David jsme pořád padali, jenom Jiřinka a Láďa ani jednou nespadli.

Byla nám všem strašná zima, kromě Ládi, ten byl strašně zpocenej. Bylo tam hodně sněhu asi tak víc než 3 metry. Hussain zapadl do hlubokého sněhu ve škarpě, nemohl se vymotat z lyží a tak si vyzul boty a vylezl zpět na cestu jen v ponožkách. Láďa ho běžel zachránit, sundal si běžky, odhodil hůlky a doběhl Hussainovi do hlubokého sněhu pro boty a běžky. Pomohl mu se obout se a mohli jsme pokračovat.

Nejlíp lyžovali Láďa s Jiřinkou. Nakonec jsme to ale já a Hussain zvládli, protože nás to Láďa naučil. A nakonec jsme jeli domů, ale v autobuse jsem se pozvracela. Bylo mi strašně špatně. Ale bylo to tam moc úžasný. A moc hodně se těšíme až tam znova pojedeme a přála bych si, aby tam zase jel Hussain, Roman, David a já, ale i jiné děti. Například Dominika Gabčová, Natálka Dočekalová, malej Pavel Špivák, kadýr Držka a Kristýnka Bohatová. A příště to zvládneme perfektně.

Pápá psala Benny Hasaová

                        Mám vás mooocinky ráda miluju vás všechny.

 

Další fotky zde