Na Lázeňskou zavítal i Spiderman

I přes chladné počasí se více než 200 dětí odvážilo na lanové atrakce připravené naším střediskem v rámci zahájení lázeňské sezony. Podobné lanové překážky si děti mohou zopakovat i na Pavoučím dni v pátek 14. června od 15:00 v Zámecké zahradě „u opiček“.

„Já vím, jak mám to lano přelézt, já se dívám doma na Spidermana,“ chlubí se asi desetiletý Tomáš. Postava Spidermana lákala děti na atrakce již zdálky. Děti se mohly zapojit za dobrovolný příspěvek. Odvahu našly i některé děti v předškolním věku. Po splnění všech čtyř stanovišť si děti vylosovaly malou odměnu.

Kromě lanových atrakcí uvítali návštěvníci lázeňské i dětský koutek. V něm mohly děti strávit nějaký čas kreslením obrázků, navlékáním korálků nebo zdobením kšiltíku proti sluníčku. Úspěch měl i prodejní stánek s přívěsky, korálky, tričky a dalšími věcmi vyrobenými dětmi ze střediska.

Rodiče i jejich děti jsou srdečně zváni na Pavoučí den. Nabídne opět lanové aktivity a další soutěže pro děti a mládež. Stačí zavítat v pátek 14. června mezi 15. a 17. hodinou „k opičkám“ do Zámecké zahrady. Vstup zdarma.