Nové sportovní možnosti pro mladé lidi

Mladí lidé mohou využívat rozšířené vybavení posilovny v Klubu Luna. Slavnostní uvedení nových přístrojů do provozu proběhne v úterý 15. května 2012 od 17:00 v Salesiánském středisku za přítomnosti Františka Janáka, mistra Čech 2012 a druhého vicemistra České republiky v silovém trojboji.

Salesiánské středisko Štěpána Trochty provozuje v Teplicích dva nízkoprahové kluby pro děti a mládež do 26 let. Členové prosetického Klubu Abalone  mohou posilovat v prostorách klubu již několik let. Od května 2012 se tato nabídka rozšiřuje i pro mladí lidé v Trnovanech a okolí. „Nově zakoupená posilovací věž a lavice na bench press je určena pro všechny mladé lidi od 14 do 26 let,“ vysvětluje vedoucí posilovny Miluše Lifková, „kroužek posilování je zdarma, je nutné uhradit pouze registrační příspěvek.“

Nové zařízení uvede do provozu František Janák, současný mistr Čech a druhý vicemistr ČR v silovém trojboji. V rámci slavnostního otevření v úterý 15. května 2012 vysvětlí základní zásady správného posilování a předvede různá cvičení na nových přístrojích. Akce začíná v 17:00 v Salesiánském středisku Štěpána Trochty, Jana Koziny 1628, v 1. patře areálu Luna. 

Kroužek posilování bude probíhat  každé pondělí a úterý od 17 do 18 hodin, po domluvě ve výjimečných případech i v jiných dnech.

 

                                                                                                                Jana Švecová