OTEVÍRÁME STŘEDISKA

Po prázdninách, které byly nabité výlety, zážitky a zábavou, se střediska opět vrací k běžnému provozu. Od pondělí 6. září 2021 se pro děti a mládež v Teplicích opět otevře doučování, kroužky i akce.

Ve středisku v Proseticích začne provoz v pondělí 6. září ve 12:30. Kromě doučování se můžete těšit na nové i stávající kroužky, kterými jsou například Mušketýři, Sebeobrana, Modelář, Frisbee nebo Hudebna. Novinkou je také nově otevřený kroužek Teen zone pro mládež od 13 let, který bude probíhat každý 3. pátek v měsíci.

V Trnovanech otevře středisko své dveře taktéž v pondělí 6. září ve 13:00 a společně s ním se obnoví i provoz nízkoprahového klubu. Můžete se těšit na nové i již zaběhlé kroužky, jako jsou třeba Kreativec, Zdravotník, Všeználek, Školák nebo Pohybovky. Zcela nově se otevírá kroužek Povídárna, který bude probíhat každé úterý a jeho vedoucí bude naše etopedka Lucie Plchotová.

K běžnému provozu se vrátí také Farní klub, který bude jako již tradičně probíhat v budově farnosti na Zámeckém náměstí a to každé úterý a čtvrtek od 13:30 do 18:00.

A po prázdninovém odpočinku se znova rozběhnou i programy pro školy ANIMO. V nabídce budou programy určené třídním kolektivům v oblastech prevence šikany, stmelování kolektivu a bezpečnosti na internetu.