Podzimní prázdniny prosetického střediska

O podzimních prázdninách se sedmnáct dětí vydalo do Prahy. Největším zážitkem byl Aquapalace. Ale i prosetické středisko nabízelo bohatý program.

Po cestě vlakem a ubytování v DDM na Praze 2 jsme si vyzkoušeli orientační schopnosti v noční Praze. Naštěstí se nikdo neztratil.

Ve čtvrtek se děti celý den v Aquapalaci nezastavily a užívaly si vody a v pátek se skupinka opět vydala obdivovat krásy města. Především Petřín a navštívili také parlament ČR. Děti si zahrály hry a nacvičily scénky s nejsilnějším zážitkem z podzimních prázdnin, které v sobotu natočily.

Ale ani v Teplicích vedoucí a děti nezaháleli. Celý prázdninový týden pro ně byl připraven program. V pondělí promítání filmu Lichožrouti. V úterý se celé středisko otřásalo v rytmu hudby a tanečních kreacích našich kluků a Natálky Murgačové. Celé odpoledne byl připraven pro děti workshop C-walku, děti se seznámily s jeho historií i současnou scénou a zkoušely nové a nové kroky. Ve středu probíhaly turnaje ve stolním tenise a kalču a aby toho sportu nebylo moc, tak jsme zasedli i za stůl a malovali podzim. A v pátek jsme všichni vyrazili do Bíliny na brusle a do bazénu, a i když děti padaly, většina se na led vrhla s velkou vervou a odhodláním.

Helena Janíková