Poběžte s námi na Silvestra pro Živý dům

Cukroví, pohádky v televizi, návštěvy, úklidy… Co takhle zkusit o Vánocích běh? Na dálku, každý sám za sebe. S patronem, který za každý uběhnutý kilometr vyplatí dohodnutou částku – jako podporu pro Živý dům.

Kdy?

Na Silvestra od 8:00 do 14:00.

Kde?

Online! Takže kdekoli. Třeba doma na běžícím pásu 🙂

Jak?

Najděte si patrona vašeho běhu, který věnuje předem dohodnutou částku za každý Vámi uběhnutý kilometr. Ať už se rozhodnete pro jeden kilometr nebo pro celý maraton – na tom nezáleží. Hlavně, že poběžíte.

Darovaná částka pomůže rekonstrukci Živého domu, který nabídne kroužky, vzdělávání i sociální pomoc dětem a rodinám v Teplicích (www.zivydumteplice.cz).

Jak darovat?

Bankovním převodem na transparentní účet veřejné sbírky: 2901843370/2010, předmět: Dobročinný běh.

Jak můžete zvítězit?

Vítězové budou zvolení ve třech kategoriích:

  1. „NEJVĚTŠÍ MULTIPLIKÁTOR“ = běžec, který má nejvíce patronů
  2. „NOSITEL RADOSTI“ = nejzářivější úsměv na běžecké fotografii
  3. „MEZIGENERAČNÍ DIALOG“ = největší věkový rozdíl mezi běžcem a jeho patronem

Prosíme vás, abyste nejpozději do 31. prosince 16:00 zaslali vaše běžecké fotografie spolu s informacemi o délce, zaběhnutém čase a o darované částce na adresu info@ackermann-gemeinde.de (možné psát česky). Můžete je také sdílet na naší facebookové stránce anebo na FB stránce běhu.

Běh je pořádán v rámci česko-německé spolupráce s organizací Ackermann Gemeinde (ackermann-gemeinde.de). Běžci i jejich patroni mají možnost se setkat na česko-německém pikniku v Praze na Vyšehradě v sobotu 7. srpna 2021 ve 13:00 a zúčastnit se tam slavnostního předávání cen.