Skupina JayBlack records vyhrála mezinárodní soutěž

která se konala na Slovensku

Hip hopové uskupení z teplického salesiánského střediska mládeže, které si říká JayBlack records, zvítězilo se svou skladbou Odraz mojej duše v soutěži VYDAJ SVOJ SONG NA KOMPILÁCII MUSIC CITY VOL. 1, kterou pořádala slovenská T-Mobile Music City.sk. Soutěž probíhala od 18.10. do 14.11.2010. Do soutěže se mohl přihlásit každý, kdo v uvedeném termínu poslal svoji vlastní písničku v hudebním stylu rock-pop, hip-hop, anebo elektronika.

Vítězná skupina JayBlack records hraje ve složení:  Patrik Doležal (Petryck), Štefan Mata (Nono), Miroslav Čonka (Baron), Jiří Čonka (JayBlack).

Patrik Doležal: SSŠT navštěvuje od 13 let. Byl členem taneční skupiny J.N.S., která trénovala v našem středisku 5 let (pod vedením Brigity Čonkové, později Jiřího Čonky).

Štefan Mata: SSŠT navštěvuje od 14 let a také byl členem taneční skupiny J.N.S.

Miroslav Čonka: SSŠT příležitostně navštěvuje od svých 20 let jako dobrovolník. Pracuje jako pekař senior.

Jiří Čonka: Pracuje jako vychovatel SSŠT.

JayBlack records je součástí aktivit nízkoprahového zařízení pro děti a mládeže Klubu Abalone v Teplicích-Proseticích.

Jiří Čonka uvedl: „Vítězná skladba s názvem Odraz mojej duše je naše první věc. Do soutěže jsme se sice přihlásili, ale nepředpokládali jsme že bychom mohli uspět. Konkurence byla veliká. Samozřejmě nás to velice potěšilo a motivovalo k další práci.“

Patrik Doležal: „Chtěli bychom poděkovat SSŠT za to, že nám umožňuje dělat to, co nás baví, hudba je pro nás vším. Speciálně bychom chtěli poděkovat řediteli SSŠT Ladislavu Nádvorníkovi za vybavení hudebny  potřebnou technikou, bez které by tato skladba ani žádná  jiná, nemohla vůbec vzniknout. Také bychom chtěli poděkovat Jiřímu Čonkovi za to, že se nám věnuje, dělá nám hudbu a zajišťuje výslednou podobu nahrávek odborně mástering. Také za to, že se k nám připojil a nechal se přemluvit i ke zpěvu“.