Stěhujeme se!

Salesiánské středisko Štěpána Trochty najdete v Teplicích na čtyřech místech.

Teplice – Prosetice, Rovná 277 je naším sídlem, poskytujeme zde pro děti a mládež vzdělávání a volnočasové aktivity.

Mapa Prosetice

Doučování individuální formou – pomáháme s doučováním konkrétních úkolů nebo učební látkou.

Otevřená herna – děti si mohou zahrát hry nebo si jen tak povídat. K dispozici je stolní fotbal, ping-pongový stůl, stolní hry a malá horolezecká stěna. Děti si mohou vybrat některou z volně nabízených aktivit a mohou kdykoli odejít.

Zájmové kroužky – nejsme orientování na špičkové výkony, hledáme v dětech talent a ten podporujeme. I když se snažíme o to, aby děti do kroužků chodily pravidelně, tak to není podmínkou.

Svou kancelář sem z Luny přesunula paní ředitelka Vendulka Drobná.

Teplice – Prosetice, Plynárenská 281 – budova vedle zdravotního střediska.

Mapa SAS

Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi – projekt Podaná ruka, který podporuje rodiče a tím i „naše“ děti při nelehkých životních situacích. Jsme tu pro rodiny s dětmi, které řeší některé z těchto problémů: výchova dětí a školní problémy, bydlení, dluhy, exekuce, rodinné problémy, jednání s úřady.

Najdete zde i sklad a kancelář ekonoma a THP, tedy Hanu Machovou a Břetislava Zaspala.

Teplice – Trnovany, Maršovská 1539/3 – budova bývalé MŠ, napravo za Lunou, kousek od ZŠ Maršovská.

Mapa Trnovany

Doučování individuální formou – pomáháme s doučováním konkrétních úkolů nebo učební látkou. Otevřená herna – děti si mohou zahrát hry nebo si jen tak povídat. Děti si mohou vybrat některou z volně nabízených aktivit a mohou kdykoli odejít. Zájmové kroužky – nejsme orientování na špičkové výkony, hledáme v dětech talent a ten podporujeme. I když se snažíme o to, aby děti do kroužků chodily pravidelně, tak to není podmínkou. Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Luna – nabízí pomoc starším dětem a mladým lidem při řešení jejich životních těžkostí.

Teplice – Zámecké nám. 9 – Farní klub

Mapa Zámecké náměstí

Kroužek na faře (Zámecké náměstí) probíhá dvakrát týdně, děti se rozvíjí formou dramatických, hudebních, sportovních, výtvarných a dalších aktivit. Nabízíme zde i doučování. Program Farního klubu je zahrnut v souhrnu kroužků Prosetice.