SUPERSTAR pro Salesiánské středisko

Ve čtvrtek 31. března přijeli do Teplic sourozenci Sabina a Dalibor Slepčíkovi. Oba známí z úspěšné účasti v talentové pěvecké soutěži Československá Superstar 2015.

Ve čtvrtek 31. března přijeli do Teplic sourozenci Sabina a Dalibor Slepčíkovi. Oba známí z úspěšné účasti v talentové pěvecké soutěži Československá Superstar 2015. Nejednalo se, ale o klasické vystoupení pro veřejnost, tentokráte nadaní mladí zpěváci a idoly mnoha dětí a mladých lidí vystupovali na „charitativním“ odpoledni pro děti ze Salesiánského střediska Štěpána Trochty, které v Teplicích již více jak 25 let provozuje volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti , mládež a rodiny z okraje společnosti.

Sabina a Dalibor se představili během rozhovoru, kde i děti měly prostor pro své zvídavé otázky a mohly se tak dozvědět spoustu zajímavého, jak ze soukromí obou sourozenců, tak detaily z jejich života, studia, ale také o cestě k hudbě a o důležitosti rodinných vztahů a podpoře přátel. Po rozhovoru následoval dlouho a s napjetím očekávaný koncert, na kterém zazněly písně známé právě ze soutěže Československá Superstar, ale i méně známe skladby, které mají Sabina a Dalibor v repertoáru. Návštěva sourozenců Slepčíkových byla ukončena autogramiádou a společným focením.

Právě děti a mladí lidé, kteří navštěvují Salesiánská střediska v Teplicích a kterých na setkání se sourozenci Slepčíkovými přišlo více jak stopadesát potřebují motivaci pro své studium a chápání důležitosti důsledné a práce a píle. Díky Sabině a Daliborovi, kteří svým bezprostředním přístupem k dětem dokázali ukázat, že i složitá cesta za slávou a úspěchem lze zvládnout díky rodině, píli a pevné vůli, se tak měli možnost setkat se slavnými mladými lidmi, kteří pocházejí z prostředí severních Čech z klasické funkční rodiny. Sabině a Daliborovi, tak patří velké díky!