Únor v Proseticích

Program během jarních prázdnin

V období uplynulého měsíce se u nás, v prosetickém středisku, odehrály tyto akce.

Jarní prázdniny jsme pořádali jak v jednotlivých střediscích, tak jsme také společně jeli na hory do Jablonce. Tam děti společně s vedoucími jezdili na běžkách a užívali příjemné sněhové nadílky.

Ve středisku v Proseticích probíhaly akce pro chlapce a dívky. Nabídka v programech byla akční a zajímavá. Chlapce nejvíce zaujaly silové souboje nazvané „IRON MAN“. Jednalo se například o páku, přetahování a přítahy na žebřině, trefování míčkem do terče, skákání přes švihadlo… Pro dívky byla zajímavá „DÍVKA V AKCI“, tam dívky cvičí, probírají zdravou výživu a také se ji učí připravit. Všichni se nejvíce těšili do plavecké haly, obzvlášť na tobogán. Vše proběhlo podle představ nejen dětí ale i vedoucích .

12.2.2010 se u nás ve středisku konalo soutěžení ve stolním fotbálku, v pexesu a v ping pongu. Akce se moc povedla a zúčastnilo se jí 29 dětí ve věku od 6ti do 16ti let.

Také se u nás konal Valentýský ples. Děti i vedoucí přišli plesově oblečeni a moc jsme si to užili. Bylo připraveno spousta her a děti se jich se zájmem zúčastňovaly. Spolu s plesem byla také vyhlášena tombola pro děti, které celý půlrok sbíraly body.