Vystoupení Fara má talent

V úterý 30. května na Farním klubu proběhla přehlídka místních talentů. Děti si po vzoru celosvětové talentové soutěže připravily vystoupení pro diváky, kterými tentokrát byly maminky. Ty jsme chtěli potěšit, protože v květnu slavily svůj svátek.

Každý, kdo se nestyděl předstoupit se svým talentem a umem před obecenstvo, si své číslo pečlivě piloval a trénoval. Ti, kteří se přeci jen jako sólový hráči necítí, se pak zapojili do společné krátké divadelní scénky o Svatém Petrovi. Nakonec si celý farní klub společně zazpíval.

A jak říká staré pořekadlo: člověk míní, pán Bůh mění, i my jsme museli improvizovat. Celá akce se měla konat na naší krásné farní zahradě, ale jakmile moderátorky Kristýna a Natálka přivítaly příchozí maminky, spustil se silný déšť a bouřka. Nakonec tak celá přehlídka talentů musela proběhnout v prostorách fary.

Účinkující se ale nenechali vyvést z míry a celá akce proběhla ve skvělém duchu. Maminky tleskaly a přišla se na nás podívat i paní ředitelka střediska. Ke zpívání se v závěru přidaly i maminky. Zato dostaly od dětí krásné přáníčko a sladkou pusu.

Farní klub by v budoucnu chtěl nejen maminkám, ale všem ukázat, jak talentované jsou naše děti, proto jako perličku z kuloárů uvádíme, že plánujeme mnohem větší akci pro širokou veřejnost. Nechtě se překvapit, bude to PECKA!

Lucie Procházková, Farní klub

Natálka Jíchová, Natálka Martečíková a Káťa Millerová zatančily vlastní sestavu na písničku od Sii.

Scénka o Svatém Petrovi – tady paní Klubíčková ukazuje, jak celý život pomáhala bezdomovcům a chudým lidem. A za to ji Svatý Petr vzal do nebe.

Maminka si převzala vlastnoručně vyráběné přáníčko od své dcery Natálky

A nakonec zbyl čas i na seznámení s maminkami =)