Zahájení školního roku

Diskotéky zahájí školní rok na Luně i v Proseticích. Srdečně zváni jsou děti, rodiče, příbuzní i známí.

V pátek 8. září od 15:00 vás zveme na odemykání střediska v Proseticích. Těšit se můžete na tanec, fotokoutek, malování na obličej, tombolu a grilování. Seznámíme vás s novými kroužky i stálou nabídkou.

Na Luně vás ve stejný čas čeká kapela Gipsy Luna, soutěže, malování na obličej, fotokoutek a fashion market. Těšíme se na vás.

A co jsme pro vás na příští školní rok připravili?

Kromě doučování a stálých kroužků, jako je vaření, hudebka, stolní hry, všeználek, barvínek, mixík, dílna, různé kreativní a sportovní činnosti se můžete nově přihlásit na žonglování, filmový klub, cyklo-aqua kroužek, ruštinu začátečníci/pokročilí, angličtinu, letem světem (poznávání cizích zemí), písničkomat, zápasy ve volném stylu, zumbu a jiné tance pro kluky i holky a kroužek osobnosti.

Těšíme se na vás ve všední dny v Proseticích, Rovná 277 od 12:30 hodin a v Trnovanech na Luně, Jana Koziny 1628, 2. patro od 13:00 hodin. O víkendech vyrážíme na výlety i přespávací akce. Naše dveře jsou otevřeny dětem a mládeži do 26 let. Činnost pro děti a mládež doplňují i sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi.

Podporují nás: MŠMT, MPSV, Evropská unie – Evropský sociální fond – Operační program Zaměstnanost, Statutární město Teplice, Krajský úřad Ústeckého kraje, Nadace Agrofert, Římskokatolická farnost – děkanství Teplice, dárci a dobrovolníci. Děkujeme.